Etický kodex

Pravidla a dokumenty

Příloha č. 1 Všeobecných obchodních podmínek

Etický Kodex ubytovacích zařízení „Kus Klidu“ (dále jen „KK“)

  1. Příjezd do našeho KK naplánujte po 15:00 hod., klíče budete mít připravené v uzamykatelné schránce (přístupový kód zašleme 1 den před zahájením ubytováním).
  2. Pokud není předem dohodnuto s Provozovatelem jinak, odjezd z KK je nejpozději do 10:00 hod. Klíče od ubytovacího zařízení je nutné vrátit do schránky, ze které jste je brali při příjezdu.
  3. V našem KK je všude výslovně zakázáno kouřit cigarety ve vnitřních prostorech.
  4. Každý KK nabídne spoustu společenských her a knih, které budete mít k dispozici po celou dobu ubytování. Neberte si je prosím domů.
  5. Na pobyt v KK budete mít připravenou variaci ručníků různých velikostí a ty Vám budou také muset vystačit do konce ubytování, nedohodnou-li se v písemné formě Provozovatel a Klient jinak. V ubytovacím zařízení Ondřejka dostanete navíc župan a prostěradlo do sauny.
  6. V okolí všech objektů KK dbáme na přírodu, a proto Vás tímto také prosíme, abyste se k ní chovali s úctou a respektem.
  7. V KK najdete všechny nezbytné základní potraviny typu cukr, sůl, olej, káva a dalších mnoho surovin. Dále nesmí chybět základní hygiena. Prosíme pouze o spotřebu v rámci ubytování.
  8. Nabízíme Vám plný koš pochutin navíc – bílé a červené víno, prosecco, oříšky a olivy. Po konzumaci prosím uhraďte cenu dle přiloženého ceníku.
  9. S ohněm nakládejte v obytovacích zařízeních Lensedka a Vlkovec opatrně (odpovídajícím způsobem s ohledem na související rizika), popelník i krbové okno kamen mějte zavřené vždy, když uvnitř hoří oheň. Při roztápění kamen mějte vždy otevřenou komínovou klapku a otevřené otvory vzduchu na kamnech. Komínová klapka musí být též otevřená po celou dobu, kdy ze spalovaného dřeva bude odcházet kouř. Při odchodu a na noc je důležité mít všechny klapky a otvory zavřené (vyjma komínového otvoru), aby vám kamna vydržela nahřátá více hodin.
  10. Prosíme zejména v ubytovacím zařízení Vlkovec o šetření vodou. Pitnou vodu sem dovážíme a stojí nás to hodně úsilí. Děkujeme.